Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Udostępnij ten artykuł.

Dog Bark Park Inn motelik w kształcie psa Beagla

Miłość do psów objawia się na przeróżne sposoby.

Dog Bark Park Inn to jedno z najbardziej osobliwych miejsc noclegowych na mapie Stanów Zjednoczonych. Nietypowy pensjonat w kształcie ogromnego, drewnianego psa rasy Beagle przyciąga gości z całego kraju, a nawet z zagranicy. Architektura motelu może zadziwiać, a nawet szokować. Skąd bowiem pomysł budowy domu w kształcie psa? Czy w środku motelu spotkamy podobne osobliwości?

Pensjonat Dog Bark Park Inn

Nasz drewniany piesek ma na imię Toby i już od dziesięciu lat cieszy oczy turystów.

Obiekt został zaprojektowany i wybudowany przez Dennisa J Sullivan oraz Frances Conklin. Wprawdzie nie jest zbyt duży (9 metrów wysokości, około 4 metry szerokości i 10 metrów długości), ale to nie wielkość jest w tym przypadku priorytetem. Tobby jest w stanie przyjąć zaledwie czworo gości, którzy mogą wynająć dwa dwuosobowe pokoje. Pierwszy pokój znajduje się na parterze – w brzuchu psa – zaś do drugiego prowadzą schody.  Drugi pokój jest usytuowany we wnętrzu drewnianej głowy.

Wyposażenie pokoju nie odbiega od ogólnie przyjętych standardów. Goście mają do dyspozycji niewielką lodówkę, mikrofalę, stół, ekspres do kawy, radio i suszarkę. Oczywiście to nie sprzęty agd decydują o niepowtarzalnym klimacie pokojów. Bodaj najcenniejszym elementem domowej ekspozycji są figurki w kształcie psów. Oprócz nich możemy znaleźć także tematyczne plakaty, gry, dywaniki i innego rodzaju akcesoria nawiązujące do świata psów.

Dog bark park inn

Właściciele pensjonatu zawodowo zajmują się rzeźbieniem psich figurek w drewnie! Ich miłość do czworonogów okazała się tak wielka, że postanowili przekuć swoją pasję w realny, dający zyski biznes. A jeżeli o zyskach mowa, przedstawmy warunki skorzystania z oferty noclegowej.

 

Cena za nocleg w Dog Bark Park Inn

Cena za nocleg kształtuje się w granicach 300 złotych. W cenę doby hotelowej wliczone jest śniadanie złożone z tradycyjnych potraw. Goście mogą odwiedzić również sklepik prowadzony przez właścicieli i zakupić jedną z ręcznie wykonanych psich rzeźb.

Hotelik w USA Dog Bark Park Inn

 

 

Tagi artykułu: