Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Udostępnij ten artykuł.

Espree Ear Care preparat do czyszczenia uszu psa

Espree Ear Care to specjalistyczny preparat, który pozwala szybko i skutecznie wyczyścić uszy psa.  Zawiera wyciągi z drzewa herbacianego, eukaliptusa oraz olejek miętowy, dzięki czemu jest bardzo delikatny i nie drażni skóry. Szybko rozpuszcza zalegającą woskowinę i niweluje brzydki zapach dobywający się z uszu psa lub kota. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Opis produktu

Espree Ear Care to najlepszy sposób walki z nawracającymi stanami zapalnymi powstałymi na skutek zalegania grubej warstwy woskowiny. Wpuszczenie preparatu do uszu psa nie jest dla zwierzęcia nieprzyjemne i nie powoduje żadnego dyskomfortu – w przeciwieństwie do stosowanej często wody utlenionej, która zamiast czyścić uszy, powoduje nieprzyjemne uczucie pieczenia i „bulgotania” w uchu. Jeżeli decydują się Państwo na samodzielną pielęgnację uszu psa, warto zainwestować w preparat o sprawdzonym działaniu i absolutnie bezpieczny dla pupila.

Espree Ear Care preparat do czyszczenia uszu psa lub kota

Jak używać Espree Ear Care?

Espree Ear Care jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy naciągnąć ucho psa, zaaplikować kroplę do kanału słuchowego i wmasować delikatnie przy nasadzie ucha. Po kilku minutach możemy zebrać rozpuszczoną woskowinę przy pomocy wacika zwiniętego w kształt tamponu lub gazy nawiniętej na palec. W żadnym wypadku nie używamy patyczków do uszu! Nie dość, że są niebezpieczne dla zdrowia (przy gwałtownym ruchu istnieje ryzyko, że przebijemy bębenek), to jeszcze wpychają woskowinę do środka zamiast ją wygarniać.

Espree Ear Care, mimo pozornie wysokiej ceny, starcza na długo. To wydatek, który naprawdę się opłaci i przyczyni do polepszenia stanu zdrowia naszego pupila.

Ile kosztuje Espree Ear Care preparat do czyszczenia uszu psa?

Buteleczka 118 ml kosztuje 34,99 zł (źródło Allegro)

Tagi artykułu: