Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Udostępnij ten artykuł.

Figurki ogrodowe zwierząt

Figurki ogrodowe zwierząt mogą stanowić ciekawy motyw zdobniczy i niebanalną dekorację. Przykładowe pomysły na figury zwierząt, a przede wszystkim psów, znajdą Państwo na stronie np: decoland.pl, e-figurki.pl. Rzeźby przedstawione na stronach katalogowych stanowią wierne odbicie żywych psów i ras. Można je postawić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie, a nawet w mieszkaniu. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i projektu.

Figurki psa znajdują jedna więcej zastosowań. Właściciele, którzy nie mogą poradzić sobie ze śmiercią pupila i pragną go w jakiś sposób upamiętnić, kupują figury ogrodowe psów, które stawiają później w ogrodzie traktując jako swoisty pomnik.

Rzeźba psa może być również wykorzystana jako nagrobek i usytuowana w miejscu pochówku pupila. Podobne rzeźby możemy obejrzeć na zwierzęcych cmentarzach. Przedstawiają nie tylko psy, ale także koty, konie, kanarki, żółwie, a nawet świnki morskie. Zwierzęce cmentarze są miejscem pochówku dla wszystkich zwierząt domowych – możemy tam znaleźć nawet bardzo małe zwierzątka.

Powróćmy jednak do głównego wątku. Ogrodowe dekoracje zwierząt są niekiedy tak realistyczne, że na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy mamy do czynienia z żywym zwierzęciem, czy jego repliką. Jakież może być zdziwienie przechodnia, jeżeli zobaczy figurki ogrodowe psa, a zaraz potem żywego czworonoga? Istnieje dużo sposób na wykorzystanie psich motywów – najważniejsza jest wyobraźnia i chęć stworzenia czegoś nowego i niepowtarzalnego. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się ozdoby ogrodowe wykonane z drewna. To nie tylko bardzo efektowny dodatek ogrodowy, ale także świetny pomysł na skomponowanie własnego „muzeum” na otwartym powietrzu. Zbieranie figurek to ciekawe hobby. Nie trudno sobie wyobrazić jak efektowni musi wyglądać przestrzeń ogrodowa wypełniona figurkami i drewnianymi rzeźbami.

Figurki do ogrodu wcale nie są tandetne i kiczowate. Wystarczy znaleźć dobrego producenta, przejrzeć przykładowe katalogi i wybrać rozwiązanie odpowiadające naszym potrzebom.

Figurka ogrodowa psa szukającego kości w trawie

Figurka ogrodowa psa

Ile kosztuje figurka ogrodowa psa?

Przedział cenowy figurek ogrodowych psów waha się:

  • wykonanych z plastiku: od 55 zł (York, Mops)  do 190 złotych (Bernerdyn, Doberman),
  • wykonanych z betonu: od 48 zł do 100 (Buldog), 210 złotych Bernardyn.

Ozdobne figurki doskonale pasują do domu urządzonego w stylu tradycyjnym. Rzeźby i figurki zwierząt nadają domowi rustykalny charakter i niesamowicie komponują się z drewnianymi akcesoriami ogrodowymi. Jako, że producenci oferują figurki konkretnych ras psów, zastanówmy się, która rasa najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom i najlepiej oddaje nasz charakter. Dzięki temu stworzymy bardzo przemyślaną i jednocześnie przytulną przestrzeń domową.

Plastikowa figurki ogrodowe psów

Dekoracje ogrodowe przedstawiające psy

figurka ogrodowa psa z betonu, figurka ogrodowa psa z plastiku, figurki do ogrodu, figurki ogrodowe psa, figurki ogrodowe psów, figurki ogrodowe zwierząt, figurki ogrodowe zwierząt cena, figurki ogrodowe zwierząt galeria, figurki ogrodowe zwierząt zdjęcia, figurki psa, figurki zwierząt, figury ogrodowe psów, ile kosztuje figurka ogrodowa betonowa, ile kosztuje figurka ogrodowa plastikowa, ile kosztuje figurka ogrodowa psa, ogrodowe dekoracje zwierząt, ozdobne figurki ras psów, ozdoby ogrodowe z drewna, pomysły na figurki zwierząt, psi motyw, rzeźba psa, rzeźby i figurki zwierząt, śmierć pupila, wierne odbicie psów

Tagi artykułu: