Udostępnij ten artykuł.

Friskies DENTAL FRESH 3in1 przysmak na świeży oddech dla psa

PRZYSMAK DLA PSÓW FRISKIES DENTAL FRESH 3in1

Przysmak na świeży oddech dla psa Friskies Dental Fresh to produkty dedykowane psom ras średnich i dużych z tendencją do odkładania się kamienia nazębnego. Gumowa tekstura produktu pomaga czyścić i masować dziąsła psa bez jakichkolwiek podrażnień. Unikalny kształt przekąsek zapewnia dobre dotarcie do zębów i dziąseł oraz sprzyja utrzymaniu świeżego i przyjemnego oddechu u psa przez dłuższy czas. 

Friskies DENTAL FRESH 3in1 przysmak na świeży oddech dla psa

opakowanie Friskies DENTAL FRESH 3in1

Przysmaki dla psa Friskies Dental Fresh stanowią uzupełnienie codziennej diety dorosłych psów i nie powinny  być traktowane jako zamiennik posiłku głównego. Można je stosować jako nagrody podczas szkolenia psa lub podawać co kilka dni między posiłkami. Zastosowanie wyciągu z mięty i pietruszki oraz rewolucyjnej formuły Dental Guard Active pozwala kompleksowo dbać o zdrowie zębów i dziąseł psa, zapobiegając odkładaniu się kamienia nazębnego. Już po pierwszym podaniu przysmaku oddech psa staje się świeższy. Produkt posiada niską zawartość tłuszczu, dzięki czemu może być podawany nawet psom, które cierpią z powodu nadwagi. Jego efektywność została potwierdzona przez badania kliniczne.
Pakiet Friskies zawiera 6 opakowań po 7 przysmaków każde.

Skład:

Zboża, glicerol, składniki mineralne, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, sorbitol, warzywa, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (pietruszka 0,2%).

Analiza składu przysmaku czyszczącego zęby

Białko 8,3%, oleje i tłuszcze surowe 2,9%, popiół surowy 11,5%, włókno surowe 2,1%, wilgotność 16%.

Friskies DENTAL FRESH 3in1 przysmak na świeży oddech dla psa

skręcone pałeczki przekąski dla psów Friskies DENTAL FRESH 3in1

Dawkowanie przysmaku dla psów

Średnie i duże psy (+10kg): 1 sztuka dziennie. Pamietajmy aby zapewnić psu dostęp do świeżej i czystej wody.

Cena Friskies DENTAL FRESH waha się od 7,49 zł do 8,50 zł.

Tagi artykułu: