Udostępnij ten artykuł.

Ja i moje psy

Można o mnie powiedzieć, że jestem z wyboru warszawianką, która głęboko w sercu nosi miłość do Pomorza.

Pochodzę z małej miejscowości koło Koszalina, gdzie nadal z ogromną chęcią powracam w chwilach wolnych od obowiązków. Decyzję o przeniesieniu się do Warszawy podjęliśmy wspólnie z mężem 12 lat temu. Jesteśmy ludźmi otwartymi i przedsiębiorczymi, więc postanowiliśmy spróbować swoich sił w stolicy. Nie baliśmy się nowego wyzwania. Udało się – dziś mamy własną firmę, która rozwija się i przynosi nam mnóstwo satysfakcji.

Ja sama dużo energii poświęcam na wychowanie dzieci, bo Warszawa jest nie tylko miejscem, gdzie założyliśmy własny interes – tutaj również na świat szczęśliwie przyszło troje naszych chłopców. Obecnie cała trójka zaczęła już szkołę podstawową (zerówka, pierwsza i druga klasa), a ja znajduję nieco więcej czasu na rozwijanie własnych pasji. Jestem osobą aktywną i ciekawą świata, a zainteresowań nigdy mi nie brakowało.


W naszym życiu od zawsze ważną rolę odgrywały psy, a jeszcze do niedawna mieliśmy dwóch pupili. Niestety za Tęczowy Most odszedł od nas Toffi, 3-letni Shin Tzu, który zachorował na zator płucny.


  • Shih Tzu Toffi

Częścią naszej rodziny pozostał jeszcze drugi piesek – uroczy Cavalier o imieniu Carmel. Ma zaledwie 6 miesięcy i niespożytą energię do zabawy i psocenia, dzięki czemu daje wiele radości nam oraz dzieciom. Mnie interesuje wszystko, co związane jest z psami i dużo się już o nich nauczyłam, czy to z praktyki, czy z teorii.

mój Carmel cavalier king charles spaniel

Cavalier king charles spaniel Carmel

Kocham moją Rodzinę i staram się zawsze mieć dla niej czas, ale nie potrafię usiedzieć bezczynnie i mam głowę pełną planów i pomysłów. Moim marzeniem jest założyć własny sklep internetowy, choć pewnie jeszcze trochę potrwa, zanim uda mi się to zrealizować. Na razie prowadzę autorską stronę www o psach, gdzie chcę się podzielić moim doświadczeniem i wiedzą na temat tych wspaniałych czworonogów. Oprócz tego w wolnych chwilach wciąga mnie bez reszty haft krzyżykowy, a efekty mojej twórczości prezentuję na załączonych zdjęciach.                         

Mam nadzieję, że teksty o psach zawarte na tej stronie będą Państwu przydatne i być może pomogą w decyzji o wzięciu do domu pieska. Informacje na temat ras oraz ich pielęgnacji, które publikuję, są zawsze wielokrotnie przeze mnie sprawdzane. Jeśli choć jedna osoba dzięki mnie stanie się szczęśliwym właścicielem czworonoga lub jedno zwierzę znajdzie nowy dom, to będę uważać, że odniosłam sukces!

Tagi artykułu: