Udostępnij ten artykuł.

Kobieta z psem

We współczesnych nam czasach, coraz częściej istnieje możliwość zaobserwowania, zwłaszcza pośród coraz to liczniejszego grona celebrytek i gwiazd ekranu, modę na ubieranie małych piesków w kolorowe fatałaszki i noszenie ich na wzór markowych torebek i innych akcesoriów w charakterze damskich dodatków. Wspomniani ulubieńcy gwiazd są zabierani przez nie zarówno na występy i pokazy mody, jak i na zakupy czy też różnego rodzaju imprezy towarzyskie. W związku z faktem, że są to z reguły najmniejsze psie rasy zabranie ze sobą pupila nie stanowi większego problemu, mieści się on, bowiem zazwyczaj w nieco większej torebce.

Dosyć często również zdarza się, że taki piesek jest ubierany w modne kreacje pozwalające przede wszystkim danej gwieździe na zwrócenie uwagi fotoreporterów na siebie. Na nieco bardziej ekstrawaganckie ubieranie swego pupila pozwalają sobie w zasadzie tylko te bardziej znane kobiety.

Odnośnie zaistniałej sytuacji może zrodzić się pytanie w rodzaju, kto staje się wówczas większą gwiazdą, ubrany modnie pupil gwiazdy czy ona sama zabierając go ze sobą?

Spośród wielu odmian psich ras we współczesnym okresie istnieją kilka podstawowego rodzaju miniaturki szczególnie chętnie wybierane w charakterze przyjaciela gwiazd, jest to:

Rasy te są szczególnie cenione właśnie ze względu na nieznaczne rozmiary i nieco bardziej specyficzną okrywę, pozwalającą na tworzenie fantazyjnych fryzur dla większości z psów przedstawianych w ten sposób.

kobieta z psem chihuahua

kobieta z psem rasy chihuahua

Oczywiście wszystkie tego rodzaju działania są w jak największym porządku i wielce wskazane, wszak pod jednym warunkiem, nie mogą jak i nie powinny one krzywdzić zwierząt i po wykorzystaniu ich w charakterze typowego modela nie powinny być pozostawiana same sobie i skazane na bezpańską włóczęgę po chociażby największym i najbardziej przemyślnie urządzonym ogrodzie.

Każdy piesek czy to mały czy duży, to żywa, czująca istota.

Tagi artykułu: