Udostępnij ten artykuł.

Mobilny lokalizator GPS dla psa lub kota

W Polsce zarejestrowanych jest ok. 140 oficjalnych schronisk dla zwierząt, do których wg Inspekcji Weterynaryjnej trafia rocznie od 70 do nawet 100 tysięcy psów rocznie.

Nie dziwi zatem fakt, że właściciele czworonogów poszukują mobilnych rozwiązań, które będę ułatwiać odnalezienie psa, który zgubi się na spacerze, ucieknie z posesji czy zostanie ukradziony.

Jednym z dostępnych rozwiązań jest Tractive GPS.

Mobilny lokalizator GPS dla psa lub kota

kot z lokalizatorem GPS

Jak działa nadajnik?

Lokalizator GPS jest niewielki i waży zaledwie 35 g. Dzięki wodoodpornej obudowie zwierzę może również pływać z modułem bez obawy o jego prawidłowe działanie. Wystarczy nadajnik przypiąć do obroży, aby na mapach w aplikacji kompatybilnej z systemami Android, Windows phone lub iOS, a także na platformie www.tractive.pl sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się nasz pupil. Bardzo ważną funkcją jest „Bezpieczna strefa”, która pozwala na zdefiniowanie obszaru, gdzie zwierzę może przebywać. Po przekroczeniu jego granic, właściciel czworonoga otrzyma bezpośrednio na telefon, tablet czy komputer informację o ucieczce zwierzaka. Pożyteczne są również wbudowane elementy – dioda LED i buzer. Oba rozwiązania można uruchomić z poziomu aplikacji na telefonie czy platformie w Internecie i przy pomocy świecącej diody czy emitowanego dźwięku odnaleźć zwierzaka. Rozwiązania te są przydatne zwłaszcza wtedy, gdy spacerujemy po zmroku, po lesie lub parku.

Warto również podkreślić łatwość obsługi i długą żywotność urządzenia – po pełnym naładowaniu lokalizator pracuje od 2 do 5 dni. Kompatybilność z każdym systemem operacyjnym oraz dostępność oprogramowania w Google Play, Apple Store i Windows phone Store powodują, że właściciele wszystkich mobilnych urządzeń mogą bez problemów wyposażyć swojego czworonoga w Tractive GPS i z każdego miejsca kontrolować jego aktualne miejsce pobytu.

lokalizator gps dla zwierząt

lokalizator gps dla zwierząt

Lokalizator nie tylko na spacer

Urządzenie Tractive GPS jest przydatne nie tylko podczas długich spacerów, ale także wyjazdu poza miasto. Zwierzaki, które na co dzień biegają po ogrodzonym terenie, spuszczone ze smyczy mogą bardzo szybko oddalić się od właściciela i nie reagować na komendę powrotu. Rozwiązanie to jest idealne również dla właścicieli przedstawicieli rzadkich ras, które coraz częściej padają ofiarami złodziei. Namierzenie skradzionego pupila nie będzie trudne,  jeśli do obroży przypniemy ten niewielki lokalizator. Dodatkowe wyposażenie sprawdzi się również w trudno dostępnych miejscach, np. na bagnach. Lokalizator Tractive GPS jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli czworonogów, którzy nie mogli zapanować nad uciekającym pupilem i poszukiwali sprawdzonego rozwiązania pozwalającego na stałą kontrolę psa lub kota.

urządzenie Tractive GPS dla psów lub kotów

urządzenie Tractive GPS

Lokalizator dla psa czy kota Tractive GPS – cena 450 zł

Produkt dostępny w sklepach Spy Shop i na www.spyshop.pl

Tagi artykułu: