Udostępnij ten artykuł.

Pedigree DentaStix Mini

Pedigree DentaStix Mini to sprawdzony psi przysmak przeznaczony do dbania o higienę i zdrowie jamy ustnej naszych pupili. Jak wykazują badania, regularne spożywanie Pedigree DentaStix Mini zmniejsza przyrastanie płytki i kamienia nazębnego o 80%. Unikalny kształt przysmaku (litera X) oraz specjalna powierzchnia pomagają dbać o dziąsła oraz gwarantują perfekcyjne oczyszczenie zębów. Każdy mały piesek będzie zachwycony, mogąc przegryzać wyjątkowo smaczną przekąskę. Jednym słowem - super pasta do zębów dla Twojego pupila w kształcie patyczka.

Właściciele często zapominają, że problemy stomatologiczne dotykają nie tylko ludzi, ale także zwierzęta. Odkładanie kamienia nazębnego oraz towarzyszące temu choroby zębów i dziąseł mogą stanowić bardzo niebezpieczną przypadłość. Optymalna zawartość aktywnych składników mineralnych oraz przyjazny smak przysmaku Pedigree DentaStix Mini sprawi, że Twój pies przez długie lata będzie cieszył się zdrowymi zębami.

Produkt dedykowany jest małym rasom psów o wadze od 4 kg do 10 kg oraz szczeniętom, które ukończyły 4 miesiąc życia.

 

Wystarczy jedna kostka dziennie, aby zobaczyć rezultaty!

Składniki: W skład przysmaku wchodzą: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne (2% tripolifosforanu sodu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.

Analiza składu: białko ogólne 9%, oleje i tłuszcze surowe 1,8%, popiół surowy 5,8% oraz włókno surowe 2,3%.

Wartość energetyczna: 312kcal/100g

Ilość sztuk w opakowaniu: 3 sztuki

Sugestie: po otwarciu pozostałe sztuki owiń w woreczek foliowy. Smakołyk nie wyschnie i dzięki czemu nie straci na swojej miękkości i elastyczności.

Cena: 3,00 - 3,80 złotych Źródło (onet, allegro)

Pedigree DentaStix Mini Psi przysmak do higieny jamy ustnej psa

Patyczki czyszczące zęby psów ras małych Pedigree DentaStix Mini

Tagi artykułu: