Udostępnij ten artykuł.

Pedigree Jumbone

Nie masz pomysłu jak nagrodzić swojego psa za poprawne wykonanie sztuczki? A może chcesz sprawić mu od czasu do czasu małą przyjemność? Psy – podobnie jak ludzie – uwielbiają smakołyki i będą przeszczęśliwe, mogąc pogryźć mięsny przysmak. Aby radość z otrzymanego przysmaku była tym większa, warto zainwestować w produkt, który nie tylko doskonale smakuje, ale także wykazuje właściwości prozdrowotne. W takim wypadku Pedigree Jumbone będzie dobrym wyborem.

Co to jest?

Pedigree Jumbone to przekąska o smaku kurczaka o wysokiej zawartości lekkostrawnego ryżu i surowych włókien. Zważywszy na niewielką ilość tłuszczu (mniej niż 2%) może być podawana także psom ze skłonnością do nadwagi.

Jak podawać Pedigree Jumbone?

Pedigree Jumbone to smakowita przekąska o pysznym mięsnym nadzieniu w twardej otoczce, która pozwala redukować kamień nazębny. Przekąska ma optymalny kształt i teksturę, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtu i rozmiaru szczęki psa. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni rozmiar spośród trzech dostępnych w sprzedaży:

  • Jumbone Mini (180g) – 4 sztuki
  • Jumbone Medium (200g) – 2 sztuki
  • Jumbone Large (210g) – 1 sztuka

Jumbone Mini

Małe psy, ważące od 4 do 10 kilogramów, nie powinny otrzymywać więcej niż 1 przysmak w ciągu tygodnia. Za psy średnie uznaje się czworonogi, których waga oscyluje w granicach od 10 do 15 kg oraz od 15 do 25 kg. Czworonogi z pierwszej podgrupy mogą zjadać do 2 przysmaków na tydzień, z drugiej – do trzech. Psy duże, ważące ponad 25 kg, mają wyznaczony limit 5 przysmaków na tydzień. Każdy przysmak pokrywa 32% dziennego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 8 kg, dlatego też konieczne jest zmniejszenie porcji głównego posiłku. Jumbone nie jest odpowiedni dla szczeniąt poniżej dziewiątego miesiąca życia oraz psów o wadze poniżej 4 kg.

Jumbone Medium

Psy o wadze od 8 do 20kg mogą zjadać nie więcej niż 1 przysmak na tydzień. Cięższe czworonogi – do dwóch przysmaków. Każdy przysmak pokrywa 44% dziennego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 15 kg.

Przekąska dla psów Pedigree Jumbone z wołowiną

Przekąska dla psów Pedigree Jumbone z wołowiną

Jumbone Large

Jumbone Large to propozycja dla właścicieli psów dużych, powyżej 20 kg. Przysmak pokrywa 49% dziennego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 35 kg.

Skład:

Wołowina:

zboża, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, cukier, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (m.in. 4% wołowiny), składniki mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, nasiona, zioła.

Kurczak:

zboża (w tym 4% ryż), produkty uboczne pochodzenia roślinnego, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczak), cukier, składniki mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, nasiona, zioła. Składniki dodatkowe:

Dodatki dietetyczne:

witamina A 5.030 j.m./kg, witamina E 50,4 mg/kg, siarczan żelaza, jednowodny 50.4 mg/kg, substancje konserwujące.

Cena Pedigree Jumbone 5,67 - 6,90 złotych za 210 g

Tagi artykułu: