Udostępnij ten artykuł.

Pedigree Junior Tubos przysmak dla szczeniaków

Mój psiak chętnie to zjada. Polecam ten przysmak każdemu szczeniaczkowi i jego właścicielowi.

Cóż, może właściciel nie będzie zachwycony perspektywą konsumpcji psich przysmaków, ale szczeniakowi z pewnością przypadną do gustu!

Pedigree Junior Tubos to smakołyki przeznaczone dla szczeniaków. Są zasobne w białko, witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju szczeniąt. Ich niespotykany kształt i zapach z pewnością zainteresują każdego małego psa. Delikatny i wyważony smak sprawią, że kości i zęby szczenięcia będą rozwijać się szybko, a on sam wyrośnie na radosnego i kochającego życie psiaka. Serdecznie zachęcamy do zakupu przysmaku Pedigree i w stu procentach go rekomendujemy!

Skład:

Białko ogólne 8%, oleje i tłuszcze surowe 1,7%, popiół surowy 6%, włókno surowe 3%, wilgotność 15%, wapń 0,7, witamina A 7500 IU/kg, witamina D3 650 IU/kg, witamina E 35 IU/kg.

Analiza:

Zboża, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% mięsa kurczaka).

 Pedigree Junior Tubos

Przeznaczenie:

Przeznaczony dla szczeniąt w wieku 4 - 12 miesięcy. Nie jest przeznaczony dla szczeniaków które maja mniej niź 5 kg. Pamiętajmy aby szczeniak miał dostęp do świeżej wody do picia.

Cena Pedigree Junior Tubos: 4 - 5,90 złotych Źródło (allegro, onet)

Pedigree Junior Tubos przysmak dla szczeniaków

Zdjęcie Pedigree Junior Tubos z bliska

Tagi artykułu: