Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Udostępnij ten artykuł.

Pedigree rodeo z wołowiną

Pedigree rodeo z wołowiną to smakowite sprężynki do żucia, które stanowią doskonały dodatek do codziennej diety psa. Przekąska zawiera kwasy Omega 3, które pozwalają utrzymać czworonoga w dobrej formie przez całe życie, wapń dla zdrowych zębów i mocnych kości, oraz witaminy i mikroelementy dla wzmocnienia naturalnej odporności.
Małe psy powinny otrzymywać nie więcej niż jedną sztukę smakołyku dziennie, średnie – do dwóch sztuk, zaś duże – 3 sztuki.

Pedigree rodeo z wołowiną smakowite sprężynki do żucia dla psa

Mięsne specjały posiadają unikalny kształt sprężynek i zostały stworzone z wysokiej jakości wołowego mięsa. Unikalna, elastyczna konsystencja sprawia, że czworonóg będzie je gryzł i żuł o wiele dłużej niż inne przysmaki, a ponadto dostarczy swojemu organizmowi codzienną porcję substancji odżywczych i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Pedigree Rodeo z wołowego mięsa to także najlepsza nagroda dla psa za poprawne wykonanie komendy. Jeżeli chcemy, aby nasze szkolenie przyniosło pożądane efekty warto sięgnąć po motywator.

Sposób karmienia

Małe psy – 1 sprężynka dziennie

Średnie psy, np. cocker spaniel – max. 2 przekąski w ciągu dnia

Duże psy, np. labradory – do 3 przekąsek dziennie

Składniki:


Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% wołowiny), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry, roślinne ekstrakty białkowe.

Pedigree Rodeo z wołowiną

Przysmak dla psów PEDIGREE Rodeo

Dodatki:

Witamina A: 2500 IU/kg

Witamina E: 30 mg/kg

Żelazo jako siarczan żelaza: 15 mg/kg

Białko ogólne: 23%

Oleje surowe: 3,5%/kg

Popiół surowy: 8%

Włókno surowe: 1,5%

Wapń: 1,8%

Omega 3: 400 mg/kg

Cena PEDIGREE Rodeo 70 g to koszt od 2,62 do 3,60 złotych

Tagi artykułu: