Udostępnij ten artykuł.

Pies Astro z serialu animowanego Jetsonowie

Pies Astro jest z całą pewnością znany osobom, które w latach dzieciństwa namiętnie oglądały wszelkie bajki i seriale animowane. Jetsonowie, bo o tej bajce mowa, gościli na ekranie telewizorów w latach 90. XX wieku i niemalże od razu zyskali wielką sympatię telewidzów.

Akcja serialu rozgrywa się w dalekiej przyszłości domy, samochody, wszelkie sprzęty użytkowe funkcjonują w zgodzie z nowoczesną technologią i są jej absolutnie podporządkowane. Jedynie Astro przywodzi na myśl dawne czasy i nie odbiega w swoim zachowaniu od zachowania psów z XX wieku.

Pies Astro jest dużym psem, o szarym umaszczeniu, dużym wybijającym się pysku i trójkątnych uszach; z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że należy do rasy dogów niemieckich. Z jego oblicza nigdy nie schodzi uśmiech. Pies Astro jest bardzo zabawny, energiczny, jednakże stosunkowo nieporadny i zawsze wplącze się w duże kłopoty. Pies Astro jest zwierzęciem nad wyraz naiwnym i lekkomyślnym, dlatego też często powoduje różnorakie konflikty na łonie rodziny.

Bajka dla dzieci Jetsonowie

Właścicielem kreskówkowego psa jest Elroy Jetson- syn Georga. Elroy często wykorzystuje swojego kudłatego przyjaciela do testowania swoich wynalazków. Pies Astro przyjaźni się z Orbitkiem (małym stworzonkiem, które wygląda jak zabawka na dwóch, gibkich sprężynkach). W każdym odcinku serialu możemy śledzić przygody trójki przyjaciół.

Tagi artykułu: