Udostępnij ten artykuł.

Psy polskich aktorów


fot.Tomasz Raczek/Kapif

Edyta Herbuś i Stokrotka

W wywiadzie opublikowanym na portalu polki.pl czytamy, że Edyta Herbuś  pojechała po Stokrotkę (Daisy) do hodowli maltańczyków aż pod Częstochowę prawie dwa lata temu:
 Zobaczyłam ją - białą, delikatną - i z miejsca się zakochałam. Od tamtej pory prawie się nie rozstajemy
(...) Szukałam pieska małego, który będzie mógł mi towarzyszyć przez cały dzień. A Stokrotka mieści się w przygotowanej specjalnie dla niej, wygodnej torbie. Lubi ją i czuje się w niej bezpieczna. Chętnie wychodzi ze mną na zdjęcia, spotkania (...)Już w dzieciństwie przygarniałam te bezdomne [zwierzęta - dop. redakcji]. Rodzicom nie bardzo się podobało, kiedy pod bluzą przyniosłam szarego kotka, ale postawiłam na swoim i Kitka została z nami. Innym razem przyszłam do domu z małym szczeniakiem. Nazwałam go Tito. Był taki słodki i kochany, ale wyrósł i okazało się, że to mieszanka owczarka niemieckiego z rottweilerem. Gdzieś zniknęła jego łagodność.

 

czworonogi polskich aktorów, herbus i jej pies, edyta herbus i stokrotka, herbus i jej suczka,gwiazdy i ich psy, gwiazdy z psami, jakie gwiazdy mają psa, jakie psy maja polscy celebryci, jakie psy maja polskie gwiazdy, jakie psy mają polscy aktorzy, o psach polskich aktorów, pilskie gwiazdy i ich psiaki, polscy celebryci i ich psy, polskie gwiazdy i ich czworonogi, polskie gwiazdy i ich psy, polskie gwiazdy i ich pupile, polskie gwiazdy z psami, psiary, psiarze, psie gwiazdy, psy polskich aktorów, psy polskich celebrytów, psy polskich gwiazd, pupile gwiazd, pupile polskich aktorów, pupile polskich celebrytów, pupile polskich gwiazd, rasy psów polskich aktorów, zdjęcia polskich gwiazd z psami


Tagi artykułu: