Udostępnij ten artykuł.

Rinti Kennerfleisch serca drobiowe

Rinti Pur Kennerfleisch to zbilansowana karma mokra dla psów.

Podstawowym źródłem energii psa jest białko pochodzenia zwierzęcego. Pies to typowy mięsożerca, dlatego nie zaspokoi się soją czy kaszami. Gatunki i części mięsa różnią się nie tylko jakością, ale także zwartością składników odżywczych i witamin. My ludzie najbardziej cenimy wieprzowe szynki, schaby, polędwice lub drobiowe piersi. Z kolei pierwotnie psy polujące na ofiary nie wybierały „najlepszych” kąsków typu pierś czy udo. Zjadały nie tylko tłuste mięso, ale również żołądki, serca, płuca i wątroby. Psy z chęcią zajadają się różnorodnymi gatunkami mięs, również podrobami.

Z pewnością nie zawsze masz czas na przygotowywanie psu treściwych posiłków. Wówczas warto sięgać po dobrej jakości gotowe karmy, które zaspokają potrzeby żywieniowe, a przy okazji dostarczają cennych składników odżywczych.

Serca drobiowe dla psów

Kurze serca są cennym źródłem dobrej jakości białka, witamin z grupy B i żelaza. Bez obaw możesz je podawać psu, pamiętając, by wybierać świeże, ciemnoczerwone serduszka. Świeże serca mają intensywny charakterystyczny zapach. Jeśli decydujesz się na gotowe przysmaki, to warta polecenia jest karma Rinti Kennerfleisch Serca Drobiowe.

Dlaczego karma Rinti Kennerfleisch serca drobiowe?

Wybierając produkty spożywcze dla swojego psa z pewnością zwracasz uwagę na ich skład. Karma mokra dla psów powinna zawierać wyłącznie naturalne składniki, nie powinna zawierać sztucznych polepszaczy smaku, konserwantów i barwników. Warto także unikać soi, która wydaje się naturalna, a w rzeczywistości często jest modyfikowana genetycznie. Na rynku trudno dziś znaleźć karmy dla psów pozbawione tych wszystkich sztucznych polepszaczy. Konserwanty i inne dodatki negatywnie wpływają na kondycję i zdrowie zwierząt. Im więcej i częściej karmisz swojego zwierzaka tanimi, wątpliwej jakości karmami, tym bardziej podupada jego zdrowie. Oczywiście skutki nieprawidłowego żywienia pojawiają się nie po miesiącu, ale po latach. Dobrze odżywione psy z reguły żyją dłużej i rzadziej chorują. Mają większą odporność, ładniejszą sierść, są silniejsze i sprawniejsze.

Wystarczy zobaczyć, jaki skład ma karma Rinti Kennerfleisch Serca Drobiowe, by przekonać się, że jest odpowiednia dla twojego psa. Znajduje się tam 67% mięsa z żołądków. Pozostałe 33% stanowią  równie ważne i bezpieczne: błonnik, olej lniany, składniki mineralne i witaminy. Rinti puszka dla psa to naprawdę dobry wybór. Pies otrzymuje wszystko co jest mu potrzebne do rozwoju i zachowania dobrej kondycji.

Karma Rinti Kennerfleisch Serca Drobiowe jest również pozbawiona tych wszystkich dodatków, które przedłużają trwałość żywności, ale także kumulując się w nadmiernych ilościach, źle oddziałują na organizm psa.

Rinti Kennerfleisch Serca Drobiowe pozbawiona jest:

  • substytutów mięsnych
  • polepszaczy smaku
  • mączki mięsnej
  • soi
  • sztucznych barwników

Połączenie prawdziwego mięsa z naturalnymi składnikami sprawia, że karma wybornie pachnie i po prostu smakuje psu. Karmę Rinti Kennerfleisch Serca Drobiowe uwielbiają także psy, które na co dzień wolą posiłki domowe.

Cena puszki mokrej karmy dla psów Rinti Kennerfleisch serca drobiowe

400g - 4,10 zł - 6,39 zł

800g - 6,90 zł - 9,49 zł

Tagi artykułu: