Udostępnij ten artykuł.

Sklep internetowy ZWIERZAK

Witaj na stronach Sklepu Zoologicznego ZWIERZAK. W naszej ofercie znajdziesz wszystko dla psów, kotów, ryb, ptaków, gadów i płazów. Oferujemy bogaty asortyment wysokiej jakości produktów i akcesoriów dedykowanych zwierzętom oraz ich hodowcom. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in.:

Sklep zoologiczny

  • karmy i smakołyki dla zwierząt,
  • budy, legowiska, terraria, akwaria,
  • torby i transportery dla zwierząt,
  • smycze, szelki, obroże,
  • kosmetyki i produkty do pielęgnacji,
  • preparaty przeciwko pasożytom,
  • zabawki i akcesoria szkoleniowe,
  • podłoża, chemię do akwarium i terrarium,
  • rośliny akwariowe i terrariowe,

a także wiele innych produktów, niezbędnych do zapewnienia twojemu pupilowi bezpieczeństwa, zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia!

Poznaj nasze produkty

W trosce o dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości towaru współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i dostawcami. Oferujemy pełnowartościowe karmy i smakołyki marki Adren Grande, Frolic, Nuevo, Pedigree, Gilbertson & Page Ltd., Purina i wielu innych cenionych marek. W naszym sklepie kupisz także profesjonalne preparaty do codziennej higieny i pielęgnacji BROS i HAPPS. U nas nie znajdziesz produktów o wątpliwej jakości. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, bo wiemy, że nasze i wasze zwierzęta zasługują wyłącznie na to, co najlepsze.
 

Sklep

Inspiracje – dom i ogród

Oferta sklepu internetowego ZWIERZAK to także artykuły dla domu i ogrodu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że miłośnicy zwierząt to także osoby, które cenią sobie porządek, niebanalny wystrój, czy efektownie urządzony ogród. W związku z tym postanowiliśmy połączyć wszystkie pasje naszych klientów, gromadząc wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu! W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in.: dekoracje i ozdoby, rękodzieło i decoupage, a także akcesoria, pokarm dla ryb czy profesjonalną chemię do oczek wodnych. Oprócz sprzedaży najwyższej jakości produktów i akcesoriów pragniemy także doradzać oraz inspirować naszych klientów. Profesjonalne porady, inspiracje i eksperckie artykuły znajdziesz na portalach:

psy-pies.com

zwierzetainformacje.pl

dobreradybabuni.pl

swiatwkwiatach.pl
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Oferujemy najwyższej jakości produkty i akcesoria, z szybką dostawą, w niskich cenach. Przekonaj się, że wszystko, czego potrzebują twój zwierzak, dom i ogród, znajdziesz właśnie u nas!

Życzymy udanych zakupów!

Tagi artykułu: