Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ

Udostępnij ten artykuł.

Słynny zaklinacz psów Cesar Millan

Najsłynniejszy treser psów na świecie oraz gwiazda programu „Zaklinacz psów”, emitowanego w stacji National Geographic Channel – Cesar Millan, prezentuje swoją kolejną, trzecią już książkę Jak wychować idealnego psa!

Z książki tej dowiemy się co zrobić, by twój pies rósł zdrowy, zrównoważony i szczęśliwy. W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania:

  • Czego oczekiwać w kolejnych etapach rozwoju psa,
  • Jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz,
  • Jakie są zasady dotyczące zdrowego żywienia psów albo kiedy i dlaczego należy szczepić psa?

Ustanów zasady, postaw granice i stań się asertywnym przywódcą, a nauczysz swego psa posłuszeństwa już od pierwszego dnia jego życia. Unikniesz przy tym błędów, które nazbyt często popełniają właściciele szczeniąt i młodych psów, skorygujesz niepożądane zachowania, zanim staną się poważnym problemem, a poprzez odpowiednie ćwiczenia i zabawy wykształcisz najbardziej pożądane cechy psa każdej rasy.

Posiądź magiczną umiejętność radzenia sobie z psami – tak jak w mistrzowski sposób opanował to Cesar Millan. Zbudujesz wówczas satysfakcjonującą relację, opartą na miłości i szacunku.
By w pełni zrozumieć psią psychologię, możesz również sięgnąć do dwóch poprzednich książek autorstwa tego psiego behawiorysty: „Zaklinacza psów” i Jak zostać przywódcą stada”.

Wszystkie trzy poradniki zostały wydane w Polsce nakładem wydawnictwa Illuminatio. W Stanach Zjednoczonych trafiły na listę bestsellerów „New York Timesa”.

Już dziś możesz kupić tę książkę wciskająć ten baner

Autor: Cesar Millan, Melissa Jo Peltier
Ilość stron: 312
Oprawa: miękka
Format: A5
ISBN: 978-83-62476-35-0
Cena: 39,90 zł z VAT

W tej książce Cesar w przystępny sposób udziela odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz doradza, w jaki sposób zbudować od podstaw satysfakcjonującą i opartą na miłości relację pomiędzy człowiekiem i psem.

źródło: http://www.illuminatio.pl

Tagi artykułu: