Udostępnij ten artykuł.

Yorki zdjęcia psów

W dniu dzisiejszym dostrzegamy je niemalże w każdym miejscu, Yorkshire Terriery dzięki swemu jakże oryginalnemu wyglądowi stały się jednymi z najpopularniejszych psów do towarzystwa. Zadbane, ładnie uczesane, nierzadko ubrane w kolorowe ubranka dla psów wyznaczają coraz częściej ogólnoświatowe trendy w psiej modzie. Czasami nawet są organizowane dla nich specjalnego rodzaju sesje zdjęciowe.

Fotografowanie Yorków odbywa się zarówno z udziałem profesjonalnego fotografa jak też osoby prywatnej będącej właścicielem pieska, chcącej stworzyć oryginalnego rodzaju albumu domowego.

Malutkie Yorki widniejące na wielu zdjęciach są wynikiem chęci uwiecznienia przez opiekuna zadbanego wyglądu pieska, pozy w trakcie zabawy czy też relacji z wystawy psów rasowych, w której to bierze udział.

Suczka yorka z czerwona kokardką

Na niektórych z wystaw organizowane są specjalnego rodzaju galerie championów. Wykonywane zdjęcia przedstawiać będą zarówno sceny z ważnych uroczystości jak i z życia codziennego tych czworonogów niemalże w każdej sytuacji.

Nierzadko spotkamy się ze zdjęciem Yorka towarzyszącego znanej gwieździe sceny filmowej. Bywają one uwieczniane na fotografii także podczas spaceru w parku, buszujące pomiędzy klombami rabatek kwiatowych jak też w trakcie próby pogoni za wiewiórką czy też innym stworzeniem, które zwróciło ich uwagę.

Pamiętajmy, że w końcu kiedyś był to jeden z typowych psów myśliwskich z przeznaczeniem tępienia szkodników. Niektóre ze zdjęć Yorków przedstawiać będą pozy małego pieska próbującego groźnie wyglądać. Fakt wspólnego zamieszkiwania z tym wesołym i uroczym pieskiem wiązać się będzie bez wątpienia z radosną zabawą i miłym spędzaniem wspólnego czasu, czasu do którego możemy zawsze powrócić zerkając na zdjęcie naszego Yorka spoglądającego na nas swym kochającym wzrokiem. 

Zdjecie psa rasy York po wizycie u fryzjera

Pamiętajmy jednak, że posiadanie psa rasy Yorkshire Terrier to nie tylko zabawa i robienie mu zdjęć w różnych sytuacjach. To przede wszystkim duża odpowiedzialność z naszej strony i konieczność zapewnienia naszemu pupilowi odpowiedniej pielęgnacji i dobrych warunków bytowania. Zdrowy i zadbany York to fotogeniczny York.

Zapraszamy do galerii zdjęć psów rasowych.

Pies rasy York

Tagi artykułu: