Zdjęcia do wpisy tego bloga:

Pielęgnacja mojego psa

Kolejny raz, podczas targów odbywających się w naszym mieście, można było uzyskać ciekawe informacje, na temat naszych domowych zwierząt. Największe zainteresowanie, wzbudziło jednak stoisko, gdzie prezentowano, jak prawidłowo powinna być przeprowadzona pielęgnacja psa Yorka, z jednej strony, to zajęcie, które nie jest trudne, z drugiej, jednak wiele osób ma z tym problem.

Pamiętać należy, że prawidłowo przeprowadzona pielęgnacja psa, gwarantuje mu także po części wyeliminowanie go, z chorób, jakie w takich sytuacjach, mogą wyniknąć. Tym bardziej należy docenić takie spotkania, wiele osób wyciągnęło własne wnioski, i wiedzą, jakie błędy popełniali.

Pielęgnacja psa nie jest wcale trudna, wręcz przeciwnie, pomimo wielu takich opinii, nie będzie stanowić problemu, wyszczotkowanie naszego pupila czy kąpiel. Wystarczy się tylko przełamać, i przekonać, że to, co skomplikowane, wcale takie nie jest, no, ale to już nie moje zadanie. Dobrze, że coraz częściej, organizowane są takie spotkania jak to.

Mój piesek  York z kotkiem Boni

Pielęgnacja nowego nabytku kotka BONI.

O autorze

donewtester

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras id massa nunc. Mauris non felis sed purus dictum rutrum sit amet vitae justo. Ut lectus turpis.