Akcja bezpłatnego czipowania

Zabezpiecz swojego psa przed zaginięciem.  Akcja bezpłatnego „czipowania’ na dziedzińcu Radia Kraków

 
W sobotę 20 kwietnia 2013 roku Radio Kraków, Fundacja Psi Los, Międzynarodowa Baza Danych Safe-Animal serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wiosennej akcji bezpłatnego „czipowania” która odbędzie się w siedzibie Radia Kraków przy al. Słowackiego 22 (na dziedzińcu) w Krakowie  w godzinach od 9:00 do 11:00.


Obecny na miejscu lekarz weterynarii bezpłatnie zaczipuje Waszego czworonoga, przedstawiciel Międzynarodowej Bazy Danych Zaczipowanych Zwierząt „Safe-Animal” opowie o korzyściach, jakie daje elektroniczne oznakowanie zwierzaka, poznacie także osoby, które odnalazły zaginione zwierzaki właśnie dzięki wszczepionemu mikroczipowi.

Do udziału w akcji zapraszamy także tych z Państwa, którzy posiadają zaczipowanego czworonoga np. ze schroniska dla zwierząt, ale nie zarejestrowali go w żadnej bazie danych. Organizatorzy akcji na miejscu zarejestrują pupila w bazie danych (koniecznie prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz książeczkę zdrowia lub paszport zawierający wklejkę z numerem transpondera).

Zaczipowanie zwierzaka zwalnia z obowiązku wniesienia przywróconej w dniu 1 stycznia 2013 roku w Krakowie opłaty od posiadania psa.

ILOŚĆ MIKROCZIPÓW JEST OGRANICZONAMiędzynarodowa Baza Danych Safe-Animal przygotowała i przekazała 50 mikroczipów, a każdy zapewni Twojemu podopiecznemu bezpieczeństwo w razie zaginięcia, pozwoli także bezpiecznie podróżować poza granicami Polski.

Osoby, które nie będą mogły odwiedzić nas osobiście w siedzibie Radia Kraków, serdecznie zapraszamy do wysłuchania sobotniej audycji „Klinika Zdrowego Chomika” w całości poświęconej elektronicznej identyfikacji zwierząt. Audycja emitowana będzie na antenie Radia Kraków na żywo, w sobotę 20 kwietnia w godzinach od 9:00 do 10:00. Przypominamy – teraz Radia Kraków można słuchać także na urządzeniach mobilnych dzięki specjalnej, bezpłatnej aplikacji. Szczegóły: www.radiokrakow.pl

Zobacz także: