Akcja Nakarm Psa z Tablica.pl

Popularny i znany portal ogłoszeniowy Tablica.pl zorganizował świąteczną, grudniowa akcję niesienia pomocy dla bezdomnych psów ze schronisk – Akcja „Nakarm Psa” z Tablica.pl. Wystarczy wejść na stronę http://tablica.pl/nakarm-psa/, kliknąć czerwony przycisk z napisem „NAKARM” i zostaniemy przeniesieni na stronę z listą bezdomnych piesków do nakarmienia http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/lfV7/. Na liście tej trzeba wybrać psa i kliknąć w jego pozycję na liście i sprawa załatwiona! Szybko, prosto i bezproblemowo. Na dodatek – klikanie nic nas nie kosztuje!

W imprezie Akcja „Nakarm Psa” z Tablica.pl bierze udział łącznie 60 psiaków, które można karmić i karmić …….a ich wdzięczne mordki na zamieszczonych zdjęciach dziękują nam za to……..

Bezdomne pieski możemy odwiedzać codziennie. Każdemu z nich przysługuje porcja karmy w wysokości maksymalnie 20 kg. Jeśli po kliknięciu wyskoczy informacja, że 20 kg karmy już zostało osiągnięte, to musimy poszukać innego psiaka, który swojej całej porcji jeszcze nie dostał. Akcja „Nakarm Psa” z Tablica.pl trwa do 18 grudnia bieżącego roku.

W ramach niniejszej Akcji wspierane są schroniska dla bezdomnych psów z Konina i Zielonej Góry. Ale nieważne jest miejsce – ważne, że kolejne bezdomne psy będą miały co jeść !!!

Na stronie są także adresy i telefony obdarowywanych schronisk dla bezdomnych zwierząt, gdzie można się skontaktować w celu adopcji psiaków. Patronami niniejszej Akcji są: OTOZ – Animals, Inicjatywa dla Zwierząt, Radio Konin, Polskie Radio Zachód oraz Gazeta Lubuska.

SPIESZMY SIĘ– Akcja „Nakarm Psa” z Tablica.pl TRWA TYLKO DO 18 grudnia 2013 r. !!!

Zobacz także: