Biedronka obniża ceny z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt w sklepach Biedronka rusza akcja „Tydzień psa i kota”. Sieć przygotowała atrakcyjne rabaty na karmy dostępne w stałym asortymencie, a także specjalną ofertę przysmaków i akcesoriów dla pupili. Akcja rozpocznie się 29 września i będzie jej towarzyszył konkurs fotograficzny oraz projekt społeczny „Zerwijmy łańcuchy”.

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Zwierząt (4 października) Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę – karmy dla psów i kotów (Puffi, Activ Pet oraz Kitty) będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Oprócz stałego asortymentu na półkach pojawią się karmy z indykiem i marchewką oraz jagnięciną. Właściciele będą mogli zakupić także akcesoria i zabawki dla zwierząt m.in. maty silikonowe, drapaki, przenośne poidła, transportery oraz akcesoria higieniczne.

Gazetka biedronki tydzień psa i kota

Na klientów czeka również specjalny konkurs fotograficzny. Osoby, które kupią wskazane karmy i wyślą fotografię ze swoim czworonogiem, mogą wygrać sesję zdjęciową, z której zdjęcia trafią na opakowania karmy. Szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie: www.biedronka.pl/chwiladlapupila.  

Tydzień psa i kota w sklepie Biedronka

Międzynarodowy Dzień Zwierząt to także doskonała okazja do zaangażowania się w akcje na rzecz ochrony praw zwierząt. Więcej informacji o projekcie na stronie: www.zerwijmylancuchy.pl.

Tydzień dla kota i psa w sklepie Biedronka

Zobacz także: