JAMNIK I JA - PARA IDEALNA! Konkursowa rozgrzewka przed 21. Marszem jamników

Dwóch bohaterów: pan i jego jamnik, dwie kategorie: fotografia i film, technika i tematyka: dowolna. W ramach rozgrzewki przed 21. „Marszem jamników”, który w niedzielę 13 września przemaszeruje tradycyjnie spod Bramy Floriańskiej na Rynek Główny w Krakowie, Radio Kraków zaprasza miłośników  i właścicieli jamników do wzięcia udziału w wielkim jamniczym konkursie. Konkursie, który ma udowodnić, że związek jamnika i jego pana to chemia w najczystszej postaci. Związek zgody, idealna harmonia, dwójduch w jednym ciele, duet doskonały, czyli „PARA IDEALNA” - Ty i Twój jamnik.

Zdjęcia oraz linki do filmików słać można do 6 września na adres jamnik@radiokrakow.pl. Od poniedziałku 7 na stronie www.radiokrakow.pl zamieszczone zostaną najlepsze zdjęcia i jamnicze krótkie metraże. Do piątku 11 września trwać będzie głosowanie na zdjęcie oraz film, które w sposób najbardziej przekonujący i chwytający za serce pokazują człowieczo-jamniczą chemię, czyli „PARĘ IDEALNĄ”. Na autorów zwycięskich zdjęć i filmów czekają specjalne, limitowane, oczywiście jamnicze nagrody. A ciąg dalszy poszukiwań idealnej człowieczo-jamniczej PARY IDEALNEJ  13 września podczas 21. Marszu jamników Radia Kraków. Wszyscy właściciele jamników, miłośnicy rasy i winnych czworonogów spotykają się o godz. 12.00 pod Barbakanem. W  jamniczym marszu jamniczy eksperci czujnie wypatrywać  będą duetów doskonałych.

Pięć z nich zawalczy na scenie pod Ratuszem o nagrody i oficjalny tytuł  jamniczo-człowieczej „PARY IDEALNEJ”. A że Marsz Jamników Radia Kraków to marsz wyjątkowy i inny niż wszystkie inne marsze na świecie, w tym roku do jamniczej zabawy włączyła się również najbardziej ceniona nie tylko na starym kontynencie telewizja BBC. Specjalnie na  „Marsz jamników” BBC wysyła swoją ekipę telewizyjną, która w marszu będzie nie tylko uczestniczyć, ale też  na scenie pod Ratuszem przeprowadzi przygotowane przez siebie jamnicze konkursy.

 

21. Marsz Jamników Radia Kraków „ JAMNIK I JA – PARA IDEALNA!" w niedzielę 13 września.

Wymarsz o godz. 12.00 spod Barbakanu.

Szczegóły: www.radiokrakow.pl

 

Organizator Marszu: Radio Kraków

Współorganizator: Miasto Kraków

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Zobacz także: