Marka DOG CHOW oraz Fera.pl wspierają imprezę Gwiazdy na Paluchu

Marka DOG CHOW® z portfolio Nestlé Purina® oraz Internetowy Sklep Zoologiczny Fera.pl zostały partnerami charytatywnej imprezy na rzecz bezdomnych zwierząt Gwiazdy na Paluchu. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się już w sobotę 26 września br. na terenie warszawskiego schroniska. W inicjatywę zaangażowało się wiele znanych osób polskiego show-biznesu.

W programie wydarzenia znalazły się liczne atrakcje, m.in. spotkania z aktorami, loteria z nagrodami czy pokaz jesiennej mody z udziałem gwiazd oraz ich czworonogów. Na miejscu będzie dyżurować specjalista do spraw zdrowego i prawidłowego żywienia zwierząt Karolina Hołda, doktorantka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zaczerpnąć porady eksperta w kwestii pielęgnacji, zdrowia czy zachowania psa.Wydarzenie uświetnią m.in. Marcelina Zawadzka, Rafał Mroczek, Małgorzata Potocka, Joanna Osyda, Stan Borys, Olga Frycz.

Biletem wstępu na imprezę jest karma DOG CHOW®, która trafi do zwierząt na Paluchu. Karmę będzie można zakupić na stoiskach Fera.pl przy wejściu do schroniska.

 

Program wydarzenia:

10.00 – konkursy z nagrodami dla psów i ich właścicieli, porady ekspertów

11.30 -Spotkanie z aktorką Agatą Pruchniewską, autorką książki „Suka w szołbiznesie”

12.00 -spotkanie z twórcami programu „Przygarnij mnie”

12.30 – losowanie nagród na podstawie paragonów Fera.pl

13.00 -pokaz mody  „Jesienny spacer z psem”, w rolach modeli gwiazdy i ich psy

 

Kontakt do Biura Prasowego marki DOG CHOW®:

Anna Ryznar, BrandLab, a.ryznar@brandlab.pl, tel. 600 034 993

 

Zobacz także: