Pierwsze w tym roku zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu

16 kwietnia w Lublińcu odbędą się pierwsze w tym roku zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Dla wszystkich miłośników marszów oraz biegów z psami, organizatorzy przygotowali trasy o różnym stopniu trudności. Marka Merrell, będąca sponsorem głównym, już po raz trzeci wspiera entuzjastów dogtrekkingu.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, zawodnicy rozpoczną swoją przygodę z Pucharem Polski w jednym

z najstarszych miast Śląska, urokliwym Lublińcu. Wielkim atutem tej miejscowości są otaczające je olbrzymie kompleksy leśne, prawie 70% terenu. Lubliniec i jego okolice określa się mianem Zielonych Płuc Śląska. 

 

Dla zawodników startujących 16 kwietnia, organizatorzy przygotowali trasy dla biegaczy indywidualnych: MINI – 15 km, MID – 25 km i LONG – 40 km oraz dwa dystanse przeznaczone dla rodzin o długości: MINI - 15 i MID - 25 km. Trasy można przejść lub przebiec, w zależności od kondycji i indywidualnych możliwości uczestników i ich czworonogów.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszych zawodach w tym sezonie, zachęcamy do wypełniania formularzu zgłoszeniowego oraz dokonania opłaty startowej.

Merrell, sponsor główny Pucharu Polski w Dogtrekkingu, przygotował dla zawodników dodatkowe atrakcje. Po biegu zawodnicy będą mogli odpocząć w specjalnej pomarańczowej strefie, wziąć udział w quizie oraz konkursie zdjęciowym, w którym do wygrania będą buty marki Merrell.

Pierwsze w tym roku zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Ramowy program zawodów w Lublińcu:

8:00 – zgłoszenia

10:00 – start główny

11:00 – bieg z psem dla dzieci

15:00 – pokazy dla publiczności

17:00 – ceremonia dekoracji wszystkich uczestników

 

Szczegóły dotyczące Pucharu Polski 2016 w Dogtrekkingu znajdują się na stronie www.dogtrekking.com.pl.

Zobacz także: