Psy w kampanii modowej Trussardi

Czy sesje modowe muszą być nudne? Czy każdy pokaz musi przebiegać w ten sam sposób? Włoska luksusowa marka Trussardi postanowiła zupełnie zaskoczyć swoich klientów i krytyków mody, decydują się na organizację ekstrawaganckiej kampanii.


W kampanii Trussardi na sezon wiosna - lato 2014 nie znajdziemy najpopularniejszych modelek i ikon świata modelingu. Gwiazdami modowych sesji zostały bowiem psy! Autorem zdjęć do oryginalnej kampanii jest William Wegman znany ze swojego zamiłowania do wyżłów weimarskich, które wielokrotnie stały przed obiektywem artysty. Do kampanii promującej kolekcję Trussardi Wegman nie zaangażował jednak ukochanych wyżłów a charty – psy kojarzące się z luksusem, klasą oraz niewysłowioną elegancją. Czworonogi zostały poprzebierane w skórzane żakiety, koszule i kurtki. Pozują w eleganckich okularach przeciwsłonecznych i z ciekawymi dodatkami zawieszonymi na grzbietach.


Zapewne wiele osób doceni starania fotografa i marketingowców, niemniej czy cała gra jest warta świeczki? Zachęcamy do dyskusji!

greyhoundy biorące udział w kampanii Trussardii

Sesja Trussardii z udziałem psów

źródło zdjęć Facebook

Zobacz także: