Samoobsługowa myjnia dla psów - to nie żart!

Jeżeli nie masz już siły czyścić swojego czworonoga po intensywnym spacerze i zbrzydło Ci sprzątanie łazienki po każdej kąpieli, samoobsługowa myjnia dla psów rozwiąże wszystkie problemy! Łazienka na godziny ma ułatwić życie zwierzakom, a przede wszystkim ich właścicielom.

Czy Polska bierze przykład z Japonii, gdzie na porządku dziennym jest ustawianie specjalnych pralek do czworonogów w supermarketach? Kontrowersyjne rozwiązanie nie znalazło jednak dużego zainteresowania wśród klientów, zatem wymyślono ekwiwalent w postaci myjni.

Taka myjnia działa na zasadzie wynajmowanej łazienki. Właściciele muszą zatem przynieść ręcznik dla swojego pupila. Andrzej Kijowski, właściciel warszawskiej myjni, sugeruje, że właściciel może najpierw przyjść z psem i oswoić go z miejscem.
Klienci mają do dyspozycji aluminiową wannę wraz z podestem i przeróżne programy kąpieli – z szamponem , odżywką czy środkami przeciw kleszczom. Temperatura wody jest optymalna i wynosi 39 stopni Celsjusza. Po kąpieli następuje wycieranie i suszenie. Rozwiązanie wydaje się niezwykle sensowne, jednak nie wiadomo czy przyjmie się w Polsce. A czy Państwo zabraliby swoje psy do takiej myjni?

Zobacz także: