Zaklinacz psów Cesar Milian w Polsce!

Już 3 marca w Łodzi (Atlas Arena) odbędzie się spotkanie z amerykańskim behawiorystą psów Cesarem Millan. Jest to takie pierwsze wydarzenie w Polsce!

 

Ceniony na świecie psycholog psów pomaga właścicielom w wychowywaniu zwierząt. Jego specjalizacją jest pomoc psom agresywnym. Milan założył Centrum Psychologii Psa w Los Angeles. Zmienił życie tysięcy ludzi i psów na całym świecie. Pokazał, i wciąż pokazuje, jak postępować, by prawidłowo wychowywać zwierzęta, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

 

Sławę zdobył występując w amerykańskim programie „Zaklinacz psów”, emitowanym również w naszym kraju, Napisał również książki o psychologii psa, w Polsce ukazały się: "Zaklinacz psów - proste metody rozwiązywania problemów twojego psa" , "Jak zostać przywódcą stada – sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i... własne życie", "Jak wychować idealnego psa - w okresie szczenięcym i później".

Zaklinacz psów Cesar Milian w Polsce! Wciąż możesz kupić bilety

Cesar Milan„Once upon a dog tour 2017” w Łodzi – nie przegap wydarzenia

Cesar Milan wyrusza w trasę, wystąpi w 17 miastach Europy, w tym w Łodzi. Zaklinacz psów przekaże swoją cenną wiedzę. Zaprezentuje pokazy z psami na żywo, doradzi, jak wychowywać zwierzę w codziennym życiu oraz jak zapracować na jego przyjaźń i wierność.

Na wydarzenie z udziałem Cesara Millana zaprasza się nie tylko miłośników psów, ale również rodziny z dziećmi i wszystkich, którzy chcieliby zaznać świetnej rozrywki. Możesz na żywo zobaczyć, jak pracuje jeden z najlepszych psich psychologów.

 

Termin: 3 marzec, 2017 rok

Miejsce: Atlas Arena

Bilety: od 99 do 349 zł

Bilety można kupić na: www.cesarmillanlive.com i www.livenation.pl.

Zobacz także: