O nas - Serwis psy-pies.com, nasze historie, nasi pupile, zdjęcia naszych psów.

Google AdSense platforma reklamowa stworzona przez Google

. Reklamy wyświetlane za pośrednictwem Google AdSense są dostosowywane do treści i kontekstu strony, co ma na celu zwiększenie skuteczności reklam i przyciągnięcie uwagi użytkowników. Wydawcy mogą zarabiać na podstawie modelu CPC (koszt za kliknięcie) lub CPM (koszt za tysiąc

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Galeria zdjęć z wakacji 2015 - Hiszpania

Galeria zdjęć z wakacji 2015 - Hiszpania. Hiszpania to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Jeżeli kiedykolwiek mieli Państwo okazję odpoczywać w tym pięknym kraju, w którym niemal zawsze świeci słońce, a ludzie są uśmiechnięci i weseli, to na pewno podzielacie moje pozytywne odczucia.

Frazes Górska Fantazja (FCI)

Pupile redakcji psy-pies.com Nasz nowy nabytek Cavalier king charles spaniel Frazes Górska Fantazja (FCI). Prześliczny cavalier tricolor w domu nazywany IWO.

Moje psy Cavalier king Charles spaniel

Moje psy rasy Cavalier king charles spaniel. Cavaliery od dawien dawna są ważną częścią życia Brytyjczyków. Już Henryk VIII zarządził, aby do królewskich komnat nie wpuszczać żadnych psów oprócz \"spanielków\". Król Karol I wydał dekret, na mocy którego spaniele cavalier mogły swobodnie poruszać się po całym królestwie. Po dziś dzień w Wielkiej Brytanii obowiązuje ustawa w myśl której angielskie toy spaniele mogą bez przeszkód wchodzić do wszystkich budynków publicznych.

Teneryfa kilka ciekawych zdjęć z wakacji

W czasie pobytu na Teneryfie dowiedziałam się dwóch rzeczy. Po pierwsze, wyspa - według wierzeń mieszkańców - ma być pozostałością zaginionej Atlantydy. Po wtóre, właśnie stamtąd wywodzi się uroczy Bichon frise! To cudowne miejsce, które warto zobaczyć na własne oczy!

Wszystko o psach

Jeżeli uwielbiają Państwo psy i pragną dowiedzieć się nieco więcej o konkretnych rasach, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi na naszej stronie. W kolejnych zakładkach znaleźć można informacje o historii ras, ich hodowli, metodach szkoleniowych, akcesoriach i sposobie żywienia.

Rudolf słodki Cavalier king charles spaniel

Posłuchaj mej opowieści… Ach, życie w mym przypadku jest urocze. Świecące słoneczko, wygodna podusia, ładna miseczka i smaczne jedzonko, czegóż zatem chcieć więcej. Zarówno wcześniej jak i obecnie trafiłem na wspaniałych ludzi, z którymi przyszło mi wspólnie zamieszkiwać.

Galeria zdjęć z wakacji 2011

Pomimo, że w orbicie moich zainteresowań od dłuższego czasu pozostają zwierzęta - a w szczególności psy - nie zaniechałam rozwijania swoich pozostałych pasji. Jedną z nich jest fotografia przyrody. Poniższa galeria zawiera przegląd zdjęć, które wykonałam w zeszłym roku. Pragnęłam umieścić w niej

Moje prace haft krzyżykowy

Hafciarstwo jest metodą ozdabiania wszelkiego rodzaju tkanin, filcu czy skóry. Zdjęcia przedstawiające moje prace wykonane haftem krzyżykowym. Haft krzyżykowy jednym z modnych trendów robótek ręcznych współczesnej kobiety. Hafciarstwo to wielka pasja, do której wystarczy odrobina

Ja i moje psy

Można o mnie powiedzieć, że jestem z wyboru warszawianką, która głęboko w sercu nosi miłość do Pomorza. Pochodzę z małej miejscowości koło Koszalina, gdzie nadal z ogromną chęcią powracam w chwilach wolnych od obowiązków. Decyzję o przeniesieniu się do Warszawy podjęliśmy wspólnie z

« poprzednia 1 następna »