Jaskier - Wesoły psiak szukający domu

Kategoria: Oddam psa
Miasto: Racibórz
Email: dix95@onet.eu
Ogłoszenie z dnia: 2020-06-12 17:51:05
Województwo: śląskie
Telefon: 609421876

Energiczny, przyjacielski, kochający. Takimi słowami można określić średniej wielkości mieszańca.

Jaskier to 2-letni pies, cechujący się dużą energicznością i zapotrzebowaniem na ruch. Uwielbia zabawy z piłkami i rzucanymi przedmiotami. Jest wymarzonym kompanem na długie spacery jak i bieganie. Potrafi dobrze chodzić na smyczy, ganiając za ptactwem jakie zobaczy. Nie przejawia wśród innych psów agresji, poszczekując czasem przy obronie właściciela.

Piesek ma bardzo przyjazne usposobienie. Często merda swoim krótkim ogonkiem. Jest nieufny tylko w stosunku do impulsywnych, gwałtownych osób. Nie obcował z małymi dziećmi, lecz nie wykazywał jak dotąd agresji wobec nich na spacerach.

Jaskier jest wyuczony kilku poleceń. Ma tendencję do sprzeciwów i \\\"dyskusji\\\" jeśli coś idzie nie po jego myśli. Psiak mocno się przywiązuje.

Z uwagi na swoje zasoby energii, potrzebuje spożytkować ją na zabawie poza domem lub z właścicielem. Zbyt mała ilość ruchu źle na niego działa- psiak szaleje bawiąc się sam z sobą. Uwielbia pieszczoty, głaskanie, drapanie.

Piesek ma kompletne szczepienia, jest zachipowany, wykastrowany i bez oznak żadnej choroby. Posiada prowadzoną książeczkę z badaniami.

Mile widziany dom z ogrodem, gdzie psiak mógłby się wyszaleć.