Labradorka na wózku szuka szczęśliwego domu

Kategoria: Oddam psa
Miasto: Warszawa
Email: adopcje@labradory.info
Ogłoszenie z dnia: 2012-08-10 18:26:09
Województwo: mazowieckie
Telefon: 602846217

Vivcię od innych psów różni tylko to, że porusza się na wózku. Tak mało, a jednak najwyraźniej tak dużo, ponieważ suczka od dłuższego czasu bezskutecznie szuka właściciela, który obdarzyłby ją taką miłością, na jaką zasługuje.
Vivienne ma uszkodzony kręgosłup w dwóch miejscach, przez co jej szanse na normalne chodzenie są bardzo niewielkie i na tylne łapki zakładany ma wózeczek. To wszystko nie oznacza jednak, że Vivienne jest gorsza od innych psów. Jest radosna, lubi spacery, zabawy z innymi psami, wszystkich obdarza ogromną psią miłością, choć po tym, co ją spotkało, bywa czasem trochę wylękniona. Dlatego właśnie tak bardzo potrzebny jest jej dom na stałe, by w końcu mogła poczuć się pewnie. Oczywiście sunia wymaga nieco większej opieki niż inne psiaki, dlatego poszukiwana jest osoba, która będzie mogła poświęcić labradorce trochę swojego czasu. Obecnie Vivienne jest pod opieką akcji Labradory w Potrzebie i przebywa w domu tymczasowym.
Wierzymy, że gdzieś na świecie istnieje człowiek, który jest Vivci przeznaczony. I że już niedługo w końcu się znajdzie….

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@labradory.info, 602846217 (Agnieszka)