Szczeniaczki ! American Staffordshire Terrier, Amstaff, FCI, ZKwP

Kategoria: Sprzedam psa
Miasto: Karlino
Email: pcikontakt@gmail.com
Ogłoszenie z dnia: 2018-12-24 02:37:28
Województwo: zachodniopomorskie
Telefon: 533301354

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w naszej domowej hodowli przyszły na świat piękne, zdrowe i kochane Szczeniaczki 
9.12.2018r. urodziły się 4 piękne suczki i 4 wspaniałych samców.

Szczeniaczki są w barwie błękitno-płowej, a 3 z nich są błękitne. Nasze pociechy rosną zdrowo, są wiecznie głodne i uwielbiają się tulić.
Miot ten jest przez nas długo wyczekiwany, starannie dobrany i zaplanowany. Czekaliśmy na niego prawie 2,5 roku ! Bardzo ważne było dla nas dobieranie przedstawiciela rasy pod względem stabilnego, zrównoważonego, przyjacielskiego charakteru jak i o dobrych korzeniach.

Rodzice:
Matką potomstwa jest Kenzi, czyi Tajra Gold Bonzo FCI.
Rodowód: https://link.do/suka

Ojcem został Zenek, czyli QURTYZ Astari Staff FCI; CH.PL, J.CH.PL
Rodowód: https://link.do/pies

Matką szczeniąt jest suczka pochodząca z jednej z najstarszych i najlepszych hodowli w Polsce. Suczka nieprzeciętnej urody. Na spacerach zwraca na siebie uwagę innych, a do tego jest uśmiechnięta, przyjacielska i żywiołowa. Niezwykle ułożona i opanowana, wychowywana była na dogoterapeutę. Uwielbia poznawać nowe osoby – w szczególności dzieci - a także nowych zwierzęcych przyjaciół (pieski, koty, świnki morskie i inne ). Tajra ma cudowną głowę, świetny charakter, umięśnioną budowę oraz idealne proporcje ciała. Ruch to jej żywioł, zabawa wywołuje uśmiech, a wieczorem bardzo chętnie przytuli się do Ciebie na kanapie.

Ojciec szczeniąt jest osobnikiem wychowanym i ułożonym. Wyróżnia się mocną atletyczną budową, grubą kością oraz genialnym usposobieniem. Na co dzień mieszka z małym chłopcem, dla którego jest najlepszym przyjacielem. Jest dynamiczny, sprężysty w ruchu, ma dorodną samczą głowę, idealne kątowanie oraz jest bardzo przyjacielski. Odziedziczył po przodkach doskonałe warunki do treningu, ze swoją właścicielką przebiegł już setki kilometrów i dalej mu mało 
Jest idealnym partnerem podczas pracy z człowiekiem, posiada wyjątkową łatwość do szybkiego zapamiętywania i wykonywania poleceń ! Dlatego przekaże swoim pociechom te wspaniale geny, dzięki którym przyszli nabywcy będą mieli idealnych kompanów do zabawy i sportu !

Nasza hodowla to nasz dom, dlatego szczeniaki będą socjalizowane w rodzinnej atmosferze, a to na pewno nasze pieski pokażą w Państwa domach.
Odchowując szczeniaki dajemy całych siebie: zaangażowanie, umysł i serce skupione jest w 100% na Maluchach, a to wszystko abyście Państwo mogli cieszyć się wyjątkowymi psimi towarzyszami. Każdy Maluch będzie socjalizowany zgodnie z założeniami stymulacji wczesno neurologicznej.
Matka miotu mieszka razem z nami i dopełnia naszą rodzinę jako całość. Pieski będą mieszkały z nami przez cały okres adaptacji aż do przekazania ich do dobrych domów, które wypełni na pewno radość i szczęście z posiadanego malucha. Jesteśmy domową hodowlą a naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych domów dla naszych małych podopiecznych.

Dlatego też poszukujemy właścicieli, którzy włożą serce w wychowanie potomków tych wspaniałych rodziców. Świadomych i odpowiedzialnych za rasę American Staffordshire Terrier.

Każdy psiak zabierze ze sobą własny kocyk oraz obfitą wyprawkę na dobry początek :)

Na koniec podstawy:
-Każda pociecha będzie odrobaczona i zaszczepiona, będzie posiadać chip, książeczkę zdrowia oraz metrykę aby przyszli właściciele mogli wyrobić rodowód ZKwP/ FCI.
-Hodowla Sfrora Krystiana zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce. Związek ten jest wyłączną organizacją w Polsce zrzeszoną w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI (Federation Cynologique Internationale).
-Jedynie psy zarejestrowane w ZWkP mogą brać udziału w wystawach psów rasowych organizowanych pod patronatem FCI. Szczenięta nabyte z dokumentacją innych organizacji lub stowarzyszeń nie mogą być zarejestrowane w ZKwP, uzyskiwać tytułów oraz uprawnień hodowlanych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na FB, gdzie możecie Państwo zobaczyć jak rozwijają się pieski po narodzinach jak i podziwiać matkę: Tajrę (Kenzi):

https://facebook.com/sforakrystiana