Zostań redaktorem serwisu psy-pies.com

Nasza oferta współpracy

Portal internetowy psy-pies.com pragnie zaprosić do współpracy wszystkie osoby, które chcą udoskonalić swój warsztat redaktorski i zdobyć doświadczenie w zakresie pisania, edycji i strukturalizacji tekstów o charakterze popularyzatorskim.

Inwitację kierujemy głównie do osób młodych i pomysłowych, które będą w stanie sprostać wymaganiom naszych odbiorców i tym samym podjąć trud związany z pisaniem ciekawych i wciągających artykułów. Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do osób zajmujących się, na co dzień weterynarią i hodowlą psów. Chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi pasjonatami i miłośnikami czworonogów, którzy pragną podzielić się wiedzą na temat wychowania, tresury, żywienia i pielęgnacji psów.

Korzyści płynące ze współpracy

Portal jest w fazie rozbudowy i z tego względu jego zasób treściowy nie jest jeszcze w pełni uformowany. Możemy spodziewać się, że w ciągu kilku miesięcy popularność naszej witryny znacznie wzrośnie, co sprawi, że stanie się ona marką konkurencyjną dla pozostałych serwisów kierowanych do miłośników psów. Daje to gwarancję, że teksty zamieszczone na stronie trafią do znakomitego grona internautów, a my sami będziemy mogli wypromować swój talent i zgromadzić solidne portfolio.

Praca w charakterze samodzielnego redaktora stanowi doskonały przyczynek do ubiegania się o profesję edytora, bądź adiustatora- stąd też liczymy na szeroki odzew studentów i młodych ludzi pragnących rozpocząć praktykę. Uzyskane listy referencyjne oraz profil redaktora dostępny do wglądu na stronie internetowej znacznie ułatwią poszukiwania pracy.

Gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego i prezentacji wszystkich Państwa pomysłów odnoszących się bezpośrednio do rozbudowy treści i uatrakcyjnienia strony graficznej witryny. Gwarantujemy solidne podejście do współpracy i systematyczne nagradzanie najlepszych redaktorów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w tej sparwie.

Redakcja serwisu